آلبوم با من بخوان

علیرضا قربانی / حسان ناصری

Ba-Man-Bekhan-00
علیرضا قربانی
۰۱ میدانی تو
علیرضا قربانی۰۱ میدانی تو
علیرضا قربانی
۰۲ عاشقانه نیست
علیرضا قربانی۰۲ عاشقانه نیست
علیرضا قربانی
۰۳ دلم گرفته
علیرضا قربانی۰۳ دلم گرفته
علیرضا قربانی
۰۴ آمد خزان
علیرضا قربانی۰۴ آمد خزان
علیرضا قربانی
۰۵ الله مزار
علیرضا قربانی۰۵ الله مزار
علیرضا قربانی
۰۶ بوی گیسو
علیرضا قربانی۰۶ بوی گیسو
علیرضا قربانی
۰۷ روزگار غریب
علیرضا قربانی۰۷ روزگار غریب
علیرضا قربانی
۰۸ پل
علیرضا قربانی۰۸ پل
علیرضا قربانی
۰۹ باغ اهورایی
علیرضا قربانی۰۹ باغ اهورایی
علیرضا قربانی
۱۰ از خونه جوانان
علیرضا قربانی۱۰ از خونه جوانان

با من بخوان

ناشر: آهنگ اشتیاق

آلبوم با من بخوان اثر تازه‌ای است با صدای علیرضا قربانی و آهنگسازی حسام ناصری. علیرضا قربانی پیش از این، اثر مشترک «افسانه چشم‌هایت» را با همایون شجریان منتشر کرده بود. مجموعۀ حاضر شامل ده آهنگ باکلام است. در قطعات از سروده‌های شاعران کهن و معاصر مثل ابوسعید ابوالخیر، مولانا، اهورا ایمان، احمد شاملو و حسین منزوی بهره گرفته شده است. از نوازندگان این آلبوم می‌توان به حسام ناصری، سامان صمیمی، مهرداد عالمی، حسام صدفی‌نژاد و پویا سرایی اشاره کرد. این آلبوم را می‌توانید اکنون از بیپ‌تونز ‌خریداری کنید.

هنردوستان گرامى براى تهیۀ نسخه فیزیکی آلبوم از سایت www.irangaam.ir مى‌توانید بر روى این لینک کلیک نمایید.

+ اطلاعات بیشتر

اثری از: علیرضا قربانی و حسام ناصری

آهنگساز: حسام ناصری

نوازندگان: حسام ناصری، سامان صمیمی، میثم مروستی، نیلوفر محبی، محمدامین عطایی، هانیه کازرونی، حسام صدفی نژاد، پویا سرایی‌، میلاد محمدی، آرشاک ساهاکیان، سعید نودهی، زکریا یوسفی، مهرداد عالمی و نگار فرجی
ترانه سرایان: احمد شاملو، حمید خلف بیگی، مولانا، واقف لاهوری، احمد امیر خلیلی، محمد ابراهیم جعفری، حسین منزوی، ابوسعید ابوالخیر، عارف قزوینی و مریم مروج

خواننده: علیرضا قربانی

میکس و مسترینگ: آرش پاکزاد

مجوز ارشاد: ۱۳۹۸-۶۳۶۹
کد کتابخانه ملی: ۲۸۸۱۳و
سبک: کلاسیک ایرانی-تلفیقی

یادداشت آلبوم

جهان هستی با فراز و فرودها، بودن ها ونبودن ها، شادی ها وغم ها ودگرگونی هایش، با شتابی بسیار بیشتر از همیشه، در جریان است. تشخیص این که چگونه باشیم و چگونه با آن مواجه شوم تا بر آن بیافزاییم و سهم خود را داشته باشیم، درک معنای زندگی است که از انتخابهایان سرچشمه می گیرد. اینکه چه و انتخابی بهتر است؛ تا سر ذوق بیاییم وتوسن خیال را برای بدست آوردن آنچه می خواهیم باشیم، به وجد آوریم؛ هنر زندگی است.
خیلی مهم است، بیش از خود حواسمان به احوالات دیگران هم باشد که البته ساده نیست. مهارت خلاق است که باید یاد گرفت تا کیفیت عملکرد انسان، ارتقائ پیدا کند و کار نیکوتشویق شود. آلبوم موسیقی "با من بخوان" حاصل تلاش واحد تحسین بسیار مستطاب علیرضا قربانی و آهنگسازی هنرمندانه حسام ناصری به همراه جمع توانایی از هنرمندان و صنعتگران هنری، هم برخوردار از مولفه های هنری است و هم به مثابه هنر متعهد، به احوال جامعه واجتماع نزدیک است. برای همین است که ما در "مادیران" علاوه بر اینکه بر ایفای مسئولیت حرفه ای اهتمام داریم، به مسئولیت های اجتهای خود نیز واقفیم و خوب دیدن و خوب شنیدن " را با هم بری شماریم. از این رو پس از برگزاری موفق کنسرت های سراسری این آلبوم که با حمایت "ایکس ویژن" صورت پذیرفت؛ افتخار داریم با حمایت از انتشار آلبوم " با من بخوان" امکان شنیدن قطعات آن را نیز برای همیشه و همگان میسر کنیم. می خواهیم با هم میهنانمان نفسی تازه کنیم وبه تجربه ها و خاطره های هم رجوع کنیم تا سهمی مشترک از حافظه فرهنگی کشور داشته باشیم.