آلبوم ها و تک آهنگ ها

معرفی آلبوم و تک آهنگ

آثار منشتر شده از سیمرغ یا معرفی آثار فاخر از هنرمندانی که با آن ها همکاری داشته ایم

علیرضا قربانی

با من بخوان

نیلوفر محبی

از نهان تا بیکران

علیرضا قربانی

دخت پری وار

خدمات موسیقی

خدمات ما در بخش موسیقی شامل تهیه، تولید، نشر و پخش، آثار صوتی و تصویری موسیقیایی
استعدادیابی و سرمایه گذاری، ضبط استودیو و صحنه، فعالیتهای مطالعاتی و کارگاهی
تولید ساز و تجهیزات جانبی، مشاوره هنری

برنامه ریزی

در ابتدای مسیر نیاز هست تا با شما در مورد اهداف و برنامه ریزی های شخصی گفتگو کنیم و سپس بر مبنای نیاز، آرزو و  سلایق شما یک برنامه ریزی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را تهیه کنیم. این مهمترین بخش از روند تولید است. گام های پیش رو تا رسیدن به نتیجه نهایی از ابتدا بر مبنای جدول زمانبندی مشخص می شوند.

انتخاب دستیار

بعد از مشخص شدن مسیر نیاز هست تا یک دستیار برای شما انتخاب کنیم. مسئولیت دستیار ارتباط شما با تمامی افراد درگیر در پروژه است. مسئولیت هماهنگی و کلیه امور هنری شما بعهده دستیار می باشد. تنها از طریق دستیار از تمامی فعالیت ها، دستور کارها و ... مطلع می شوید. دستیار به نوعی نقش منشی شما در پروژه را دارد.

عوامل تولید

در این مرحله عوامل تولید را به شما معرفی می کنیم. بر اساس تجربه و مهارت و آشنایی بازار و طبق اصول اولیه برنامه ریزی بهترین عوامل تولید را برای شما انتخاب میکنیم. از عوامل اولیه شعر، آهنگساز، تنظیم کننده، میکس و مسترینگ تا طراحی و تولید محتوا و تبلیغات و غیره. ما در این مرحله از افراد متخصص در کلیه زمینه های مرتبط استفاده خواهیم کرد.

آماده سازی و تولید

بعد از انتخاب عوامل اصلی در تولید شروع به تهیه و تولید محتوا خواهیم کرد. بر اساس جدول زمانبندی دموهای اولیه از کارهای انتخاب و پس از تایید بصورت پلکانی وارد مرحله تولید نهایی می شوند. پیش تولید اثر از مهمترین بخش های این روند است. قبل از رسیدن به مراحل نهایی چندین دمو از آثار با تم های مختلف بصورت آزمونو خطا تولید می شوند.

ضبط و تولید نهایی

پس از آماده سازی دموها و گذراندن پیش تولید، از یک بدنه منتخب در رابطه با قطعات نظرسنجی صورت گرفته و در صورت بازخورد منفی نسبت به اصلاح اقدام خواهد شد. در صورت بازخورد مثبت قطعات برای ضبط استودیو آماده شده و موازی با آن برای اخذ مجوز از دفتر موسیقی وزارت ارشاد اقدامات لازم بعمل خواهد آمد. در انتهای این مرحله میکس و مسترینگ نهایی آلبوم انجام خواهد شد و مستر کار جهت انتشار آماده می شود.

محتوای تبلیغاتی

پروژه فوق از نظر تامین محتوای موسیقی تکمیل شد اما بدون درنظر گرفتن تبلیغات کار شما به خوبی دیده نمی شود. یک تیمهنری در این قسمت مسئولیت عکاسی، طراحی، تولید تیزر و ویدئوکلیپ را بعهده می گیرند و با الهام از محتویات اثر اقدام به تولید محتوا می نمایند. در این مرحله استایلیست تا کارگردان و تدوین گر از بهترین عوامل که تفکر هنرمندانه دارند استفاده خواهد شد. در نهایت کلیه محتوا برای تبلیغات در دسته بندی های مختلف آماده انتشار می شوند.

انتشار آلبوم

بعد از اخد مجوزهای انتشار طی یک مراسم با حضور خبرنگاران رسانه ها، اقدام به انتشار و پخش آلبوم خواهیم کرد. بصورت فیزیکی و دیجیتالی. همچنین رایت بین المللی اثر را نیز دریافت نموده و در پلتفرم های پخش آثار جهانی منتشر میکنیم. تمامی پلتفرم هایی که بر پایه مانیتایز عمل می کنند را در دست اقدام قرار می دهیم. همزمان روند بازخورد اثر در بین مخاطبان را از طریق یک موسسه بین المللی زیرنظر خواهیم گرفت. بصورت منظم عملکرد آلبوم در بازار و میزان فروش داخلی و خارجی توسط یک تیم مجزا بررسی و حسابرسی می شوند.

بازخورد و نتیجه

بعد از طی شدن تمام این مراحل، کار ما تمام نخواهد شد! بصورت دائم و از طریق موسسه های سنجش یابی و تحلیل داده، وضعیت بخش هنری، موسیقی، تصویری، تبلیغات و غیره مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. این اطلاعات به ما کمک خواهد کرد تا تولیدات آینده با درنظر گرفتن این رفتارسنجی و میزان رضایت و سلیقه های مخاطبان تهیه کنیم. همواره بخش مهمی از روند موفیت در این بازار شناسایی رفتار مخاطبان است.

فعالیت ما در چه زمینه ای است

سیمرغ از سال ۱۳۸۹ با ایجاد سامانه فروش بلیط کنسرت آغاز به کار کرد. این شرکت در زمینه تهیه، تولید و نشر آثار موسیقی و تصویری با هنرمندان و موسسات متعددی همکاری داشته است. با تجربه برگزاری جشنواره های هنری وارد صنعت رویدادهای سرگرمی شدیم و در حوزه موسیقی کلاسیک، ایرانی و پاپ اجراهای زیادی در ایران و خارج از ایران را برنامه ریزی، مدیریت، اجرا و تهیه کنندگی کرده ایم.

با ترکیب حوزه های مختلف هنری در اجراهای زنده و با پیشرفت تکنولوژی در ساختار فروش اینترنتی بلیط ما پیشرو در این فعالیت ها شدیم.

ejuzq5e5r8ie205
ejuzq5e5r8ie220
ejuzq5e5r8ie210
ejuzq5e5r8ie215
smgh-gold-logo

چه کمکی به شما میکنیم؟

مهمترین فعالیت های ما

ما در چهار سرفصل کلی فعالیت های خود را دسته بندی کردیم. موسیقی، هنری، کنسرت و بخش مدیریتی.

ما اعتقاد داریم موسیقی یک صنعت است و هر بخش از آن شامل فعالیت های درختی و متعدد می باشد.

مهمترین اموری که در طی این ۱۱ سال فعالیت در آن تجربه کسب کردیم را برای کمک به شما معرفی کرده ایم.

موسیقی

تهیه، تولید، نشر و پخش

آثار صوتی و تصویری موسیقیایی

استعدادیابی و سرمایه گذاری

ضبط استودیو و صحنه

فعالیتهای مطالعاتی و کارگاهی

تولید ساز و تجهیزات جانبی

مشاوره هنری

هنری

برگزاری جشنواره ها

مشاوره امور هنری

طراحی گرافیک

چاپ و بسته بندی

تهیه و تولید ویدئوکلیپ

طراحی وب سایت

طراحی و اجرای استودیو

کنسرت

برنامه ریزی، مدیریت و اجرا

سامانه فروش اینترنتی بلیط

خدمات صدابرداری و نورپردازی

تامین تجهیزات تصویر

خدمات طراحی بصری

سرویس اجرا و پشتیبانی

طراحی و اجرای سالن کنسرت

مدیریت

مدیریت اجرا و برگزاری

مشاوره حقوقی

کپی رایت آثار

جذب حامی مالی

مدیریت گروه هنری

کارشناسی آثار توسط هنرمندان

مدیریت قراردادهای هنری