آلبوم خیال فام

سامان صمیمی

Khiyalfam-00
سامان صمیمی
۰۱ تاج محل
سامان صمیمی۰۱ تاج محل
۰۲ بی کران
۰۲ بی کران
سامان صمیمی
۰۳ باران
سامان صمیمی۰۳ باران
سامان صمیمی
۰۴ رنگین کمان
سامان صمیمی۰۴ رنگین کمان
سامان صمیمی
۰۵ پرواز
سامان صمیمی۰۵ پرواز
۰۶ آواز
۰۶ آواز
سامان صمیمی
۰۷ زندگی
سامان صمیمی۰۷ زندگی
سامان صمیمی
۰۸ دیلمان
سامان صمیمی۰۸ دیلمان
سامان صمیمی
۰۹ خیال فام
سامان صمیمی۰۹ خیال فام

خیال فام

ناشر: آهنگ اشتیاق

آلبوم «خیالفام» اثر جدید «سامان صمیمی» است. او پیش از این آلبوم «فروغ به خوانندگی علیرضا قربانی را آهنگسازی کرده بود. آلبوم خیالفام مجموعه‌ای بین‌المللی با حضور سه نوازنده از ایران و هلند و هندوستان است. در این اثر سامان صمیمی نواختن کمانچه را بر عهده دارد، «آندریا وئتس» از هلند با ساز هارپ و «اودای رامداس» از هندوستان با ساز طبلا حضور دارد. این اثر بداهه‌نوازی کمانچه و هارپ است که در دو قطعه ساز طبلا هم در کنار آنها حضور دارد. برایدانلود آلبوم از این صفحه اقدام کنید.

+ اطلاعات بیشتر

اثری از: سامان صمیمی
آهنگساز: سامان صمیمی
نوازندگان: سامان صمیمی، اودی رامداس و آندره آ ووتس
میکس و مسترینگ: حسام ناصری

مجوز ارشاد: ۹۶-۷۳
کد کتابخانه ملی: ۱۸۵۹۱و
سبک: تلفیقی
شهریور ۱۳۹۶

یادداشت آلبوم

سامان صمیمی (زادهٔ ۱۳۵۶) آهنگساز، نوازندهٔ کمانچه و ویلن و موسیقیدان ایرانی است.

او در مقطع کارشناسی‌ارشد رشتهٔ نوازندگی ویولن از دانشگاه هنر تهران فارغ‌التحصیل شده‌است استادان او در موسیقی ابراهیم لطفی، ستاره بهشتی، روبن کاسمین، هادی منتظری و اردشیر کامکار بوده‌اند. صمیمی در سی و سومین دورهٔ جشنوارهٔ موسیقی فجر نامزد جوایز باربد بهترین موسیقی تلفیقی بی‌کلام (برای آلبوم خیالفام) و بهترین آهنگسازی موسیقی معاصر باکلام (برای آلبوم فروغ) بود.او همچنین یکی از نوازندگان ایرانی در شصتمین دوسالانه ونیز بود.

سامان صمیمی تا به حال با هنرمندان مختلفی چون محمدرضا شجریان، همایون شجریان، علیرضا قربانی و محمد معتمدی به روی صحنه رفته است. آموزشگاه او در سوم غربی گوهردشت کرج است. نام این آموزشگاه (ویولن) است٠