استعدادیابی در زمینه خوانندگی

اگه فکر میکنی در خوانندگی استعدادی داری، در سامانه ثبت نام کن و کارهات رو برامون بفرست

برای ستاره شدن از ابتدا تا انتهای مسیر همراهت هستیم ...

مراحل ارسال آثار در سامانه

از طریق اطلاعات زیر می توانید از مراحل و نحوه ارسال آثار آگاهی پیدا کنید

ثبت نام کاربر
کاربر پس از مطالعه مطالب زیر و آگاهی کامل از شرایط، بر روی دکمه ثبت نام کلیک می نماید
مرحله دوم
بخش فراخوان
پس از ورود به داشبورد کاربری و از طریق منوهای سمت راست بر روی "فراخوان خوانندگی" کلیک کنید تا به صفحه ارسال آثار ارجاع داده شوید
مرحله چهارم
اطلاعات مورد نیاز
در این بخش به برخی سئوالات احتمالی شما پاسخ داده شده است. پس از مطالعه بر روی کلید "ارسال فایل آثار" کلیک نمایید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید.
مرحله ششم
پیگیری نتیجه
از طریق بخش کاربری در فراخوان خوانندگی می توانید نتایج را مشاهده کنید و با ما در ارتباط باشید و برای تکمیل اثر در این بخش با موسسه در تعامل هستید
۱
۲
۳
۴
۵
۶
۷
مرحله اول
ورود به داشبورد کاربری
کاربر پس از ثبت نام و از طریق شماره تلفن همراه داده شده و رمز یکبار مصرف وارد سایت و داشبورد کاربری خود می شود
مرحله سوم
بخش کاربری
در این بخش در سمت چپ صفحه کلید سبز رنگ "ارسال فایل جدید" را کلیک نمایید
مرحله پنجم
ارسال
پس از تکمیل فیلدها و اطلاعات مورد نیاز اثر خود را تا جداکثر حجم ۱۰ مگابایت در بخش مربوطه قرار دهید و کلید "ارسال" را فشار دهید
مرحله هفتم

پرسش و پاسخ

در زیر می توانید بخش از سئوالات احتمالی همراه با پاسخ آن ها را مشاهده نمائید

شما می توانید یک بازخوانی کنید یا یک آواز و صوت از خود را که توانایی شما را در صدا و سلفژ ارائه دهد برای ما ارسال کنید، قطعا اگر اثر تولیدی دارای ترانه و ملودی باشد و در یک مرحله تکامل تری قرار داشته باشد در تصمیم گیری و کیفیت سنجی ما تاثیر می گذارد. اما محدودیتی برای ارائه صدای شما نیست. تنها مورد حائز اهمیت ارسال یک صدا است تا توانایی شما در خوانندگی برای ما مشخص شود و بر آن اساس نظر خود را ارائه نمائیم.

اینکه شما به چه وسیله ای صدای خود را ضبط کنید اهمیت ندارد. اما هرچه کیفیت ارائه آثار بالاتر باشد در تصمیم گیری و کیفیت سنجی ما تاثیر می گذارد.

بله شمامی توانید یک ترانه را بازخوانی کنید و آن را برای ما ارسال کنید اما توجه داشته باشید که نباید میکسی از صدای خود و خواننده اصلی اثر را برای ما ارسال کنید و یا همزمان در ضبط آثار دوصدایی استفاده کنید. میزان ما برای سنجش آثار توانایی شما در خوانندگی است.

خیر، ما در این فراخوان فقط خواننده و استعدادهایی که در زمینه خوانندگی فعالیت دارند را سنجش نموده و بر روی موارد قبولی سرمایه گذاری خواهیم کرد.

خیر، لزوما این امر برای ما اهمیت نداردو اما اگر توانایی دیگری دارید مثل آهنگسازی، ترانه سرایی، تنظیم و یا میکس و مسترینگ، حتما نسبت به دیگران در اولویت بالاتری قرار خواهید گرفت.

شما در داشبورد کاربری تما فعالیت ها خود شامل آثار ارسالی، در حال بررسی، رد شده و غیره را مشاهده می نمایید. همچنین در صورت بروزرسانی وضعیت از همین طریق شما آگاه خواهید شد. همکاران ما در موسسه از طریق سامانه پاسخ خواهند داد و شما نیز از همین طریق مورد به مورد برای هر اثر امکان ارتباط با کارشناس ما را خواهید داشت.

در صورتی که توانایی شما مورد قبول موسسه واقع گردد طی جلسه حضوری کلیه موارد و مسیر منتهی به قرارداد همراه با جزئیات برای شما شرح داده خواهد شد. همچنین پس از توافق اولیه از طریق وکیل حقوقی شرکت مراحل عقد قرارداد انجام بصورت رسمی انجام می پذیرد.

قطعا این موضوع به پارامترهای متفاوتی بستگی دارد. میزان استاندارد کارهای تولیدی و یا میزان پیشرفت اثر. در هر صورت تا رسیدن به نتیجه مطلوب و کیفیت مورد نظر ما اثر منتشر نخواهد شد. زمانیکه اثر به لحاظ کیفی به استانداردهای لازم ما برسد انجام امور تولید و انتشار در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد پذیرفت. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی با مسیر فعالیت های ما به صفحه خدمات سیمرغ از طریق منوی سایت مراجعه کنید.

این مورد باید بصورت دقیق بررسی شود. اگر تصمیم گرفتید در مسیر قوانین ج.ا.ایران فعالیت نمایید پس از طی مراحلی ما فرآیند مجاز شدن و اخذ مجوز شما را آغاز خواهیم کرد و شما را حمایت می نماییم.

این یک تعامل بین موسسه سیمرغ و شما می باشد. این اطمینان را به شما می دهیم که کار شما به امانت نزد ما ارسال می گردد و تنها افراد مورد اطمینان به آنها گوش خواهند داد. شما می توانید در زیر صدای خود یک وکال از اینکه این اثر برای سیمرغ ارسال می گردد را اضافه نمایید تا در صورت انتشار از سمت موسسه ما بتوانید بصورت قانونی این موضوع را پیگیری کنید.

فعالیت ما در چه زمینه ای است

سیمرغ از سال ۱۳۸۹ با ایجاد سامانه فروش بلیط کنسرت آغاز به کار کرد. این شرکت در زمینه تهیه، تولید و نشر آثار موسیقی و تصویری با هنرمندان و موسسات متعددی همکاری داشته است. با تجربه برگزاری جشنواره های هنری وارد صنعت رویدادهای سرگرمی شدیم و در حوزه موسیقی کلاسیک، ایرانی و پاپ اجراهای زیادی در ایران و خارج از ایران را برنامه ریزی، مدیریت، اجرا و تهیه کنندگی کرده ایم.

با ترکیب حوزه های مختلف هنری در اجراهای زنده و با پیشرفت تکنولوژی در ساختار فروش اینترنتی بلیط ما پیشرو در این فعالیت ها شدیم.

ejuzq5e5r8ie205
ejuzq5e5r8ie220
ejuzq5e5r8ie210
ejuzq5e5r8ie215
smgh-gold-logo

چه کمکی به شما میکنیم؟

مهمترین فعالیت های ما

ما در چهار سرفصل کلی فعالیت های خود را دسته بندی کردیم. موسیقی، هنری، کنسرت و بخش مدیریتی.

ما اعتقاد داریم موسیقی یک صنعت است و هر بخش از آن شامل فعالیت های درختی و متعدد می باشد.

مهمترین اموری که در طی این ۱۱ سال فعالیت در آن تجربه کسب کردیم را برای کمک به شما معرفی کرده ایم.

موسیقی

تهیه، تولید، نشر و پخش

آثار صوتی و تصویری موسیقیایی

استعدادیابی و سرمایه گذاری

ضبط استودیو و صحنه

فعالیتهای مطالعاتی و کارگاهی

تولید ساز و تجهیزات جانبی

مشاوره هنری

هنری

برگزاری جشنواره ها

مشاوره امور هنری

طراحی گرافیک

چاپ و بسته بندی

تهیه و تولید ویدئوکلیپ

طراحی وب سایت

طراحی و اجرای استودیو

کنسرت

برنامه ریزی، مدیریت و اجرا

سامانه فروش اینترنتی بلیط

خدمات صدابرداری و نورپردازی

تامین تجهیزات تصویر

خدمات طراحی بصری

سرویس اجرا و پشتیبانی

طراحی و اجرای سالن کنسرت

مدیریت

مدیریت اجرا و برگزاری

مشاوره حقوقی

کپی رایت آثار

جذب حامی مالی

مدیریت گروه هنری

کارشناسی آثار توسط هنرمندان

مدیریت قراردادهای هنری